MAFRALUX FOAM supervosk nano techn.

Inovatívny penový leštiaci prostriedok s efektom hodvábneho lesku špeciálne vyvinutý pre umývacie programy s cyklom leštenia. Bohatá pena zaručuje dlhodobý žiarivý efekt a ochranu karosérie. Vysoký obsah substancie POLARLITE, exkluzívne vyvinutej laboratóriom MA-FRA, vytvára lesklú vrstvu na karosérií a umocňuje konečný žiarivý efekt. Vďaka optimálnemu zloženiu je výrobok stabilný pri vysokých i nízkych teplotách, je možné ho použiť v otvorených a vzdušných priestoroch. Nezanecháva škvrny ani zvyšky, a to ani pri vysokej koncentrácií. Chráni akýkoľvek typ laku karosérie, dokonca aj vyblednuté pastelové farby.

  • NÁVOD NA POUŽITIE: Pomocou dávkovacieho čerpadla použite 60-80 g prípravku na jedno vozidlo v závislosti od požadovaného stupňa jasu. Pri ručnom umývaní rieďte produkt s vodou v pomere 1:10 – 1:20.
  • balenie 25kg
330,00€
Bez DPH: 275,00€
Dostupnosť: Skladom
  

Spoločnosť MA-FRA už od roku 1965 ponúka autokozmetiku ako pre bežných spotrebiteľov tak aj pre profesionálov v autoumyvárňach. Jej produkty pomáhajú zákazníkom riešiť ich každodenné problémy čo najjednoduchšie, najefektívnejšie a so zvýšeným ohľadom na životné prostredie. MA-FRA disponuje certifikátmi ISO 9001, ISO 14001 a reprezentuje pojmy ako vysoká kvalita, stála inovácia a vývoj, cenová dostupnosť, znalosť trhu a potrieb zákazníka, týmová práca, servis.

NEWSLETTER

Získajte najčerstvejšie autokozmetické novinky, zaregistrujte sa: