KERAMICKÁ OCHRANA LAKU

KERAMICKÁ OCHRANA

Ak chcete Vaše vozidlo čo najviac ochrániť pred škrabancami a výrazne si zjednodušiť jeho údržbu, mali by ste použiť keramickú ochranu laku.

Oproti ochrane tvrdými voskami je hlavný rozdiel v životnosti a tvrdosti takejto ochrany. Na trhu je množstvo výrobkov hlavne z ázie, rozdiel je v ich životnosti a odolnosti.

Bežný lak auta má podľa Moshovej tabuľky tvrdosť  3 - 4H. po aplikácii keramickej ochrany laku FOREVER YOUNG by MA*FRA dosiahneme tvrdosť až 9 H, čo je mimoriadna tvrdosť!!!

Vďaka tomu získava Váš lak mimoriadnu odolnosť, vysoký lesk a „samočistiacu schopnosť“...

Trvanlivosť tejto aplikácie je až 2 roky alebo 30.000km, ktorá pri správnom ošetrovaní môže byť predĺžená na 3 roky a 50.000 km !!!

Keramický povlak odporúčame aplikovať výhradne na  nový lak alebo na lak, ktorý bol vybrúsený!

Zoznam / Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:

FOREVER YOUNG CERAMIC

FOREVER YOUNG C..
120,00€
Bez DPH: 100,00€
   

Spoločnosť MA-FRA už od roku 1965 ponúka autokozmetiku ako pre bežných spotrebiteľov tak aj pre profesionálov v autoumyvárňach. Jej produkty pomáhajú zákazníkom riešiť ich každodenné problémy čo najjednoduchšie, najefektívnejšie a so zvýšeným ohľadom na životné prostredie. MA-FRA disponuje certifikátmi ISO 9001, ISO 14001 a reprezentuje pojmy ako vysoká kvalita, stála inovácia a vývoj, cenová dostupnosť, znalosť trhu a potrieb zákazníka, týmová práca, servis.

NEWSLETTER

Získajte najčerstvejšie autokozmetické novinky, zaregistrujte sa: