CLEANSHINE

Superčistič pre motocykle

- čistí aj leští v jednom kroku (2 v 1)

- je super-čistič pre motocykle a skútre vyvinutý v laboratóriách MA-FRA v spolupráci s odborníkmi z radov najväčších výrobcov motoriek a technikov z partnerských timov zapojených     do Superbike a Grand Prix.

- čistí a oživí všetky ošetrené diely, bez toho aby sa museli drhnúť alebo dočisťovať štetcom, nanesie sa a  jednoducho opláchne so silným prúdom vody, ktorý  odplaví zvyšky produktu   aj s nečistotami.

CLEANSHINE je šetrný k plastovým aj gumenným dielom, nepoškodzuje elektrické systémy, vyčistí všetky časti motora, karburátor, reťaz, ráfiky aj podvozok, odstraňuje mastnotu, oleje, benzín, blato a aj hmyzu.

Vďaka svojmu špecifickému zloženiu,  je tiež úplne bezpečný na čistenie chúlostivých povrchov, ako sú carbon, zliatiny hliníka / horčík a akékoľvek iné "exotické" zliatiny.

CLEANSHINE, okrem toho, že je nesporným najlepší moto čistič na trhu, vytvára ochranný film na ošetrených častí, ktoré zabraňujú korózii a výrazne predĺžila "životnosť" Vášho motocykla.

Tento produkt tiež nadväzuje na filozofiu Ma-Fra :  Veľká technológií pre neprekonateľný výsledok.

 

CLEANSHINE sa predáva v 750ml nádobe a 125ml 

8,40€
Bez DPH: 7,00€

Dostupné možnosti

Dostupnosť: Skladom
  

Spoločnosť MA-FRA už od roku 1965 ponúka autokozmetiku ako pre bežných spotrebiteľov tak aj pre profesionálov v autoumyvárňach. Jej produkty pomáhajú zákazníkom riešiť ich každodenné problémy čo najjednoduchšie, najefektívnejšie a so zvýšeným ohľadom na životné prostredie. MA-FRA disponuje certifikátmi ISO 9001, ISO 14001 a reprezentuje pojmy ako vysoká kvalita, stála inovácia a vývoj, cenová dostupnosť, znalosť trhu a potrieb zákazníka, týmová práca, servis.

NEWSLETTER

Získajte najčerstvejšie autokozmetické novinky, zaregistrujte sa: