FAST CLEANER rýchlo čistí a leští Vaše auto

  • pre časté používanie
  • proti škrabancom
  • proti dažďu
  • vždy vysoký lesk

Udržať auto vždy čisté a lesklé, bezpečným a jednoduchým spôsobom: to je sen každého vodiča, ktorý miluje svoje auto.

S FAST CLEANER, jeho výnimočným zložením zo syntetických voskov, vyvinutým výskumnými laboratóriami MA-FRA, sa tento sen uskutoční.

Náš rýchly čistič môže byť naozaj používaný denne na odstránenie vtáčieho trusu, stôp zvierat a iných druhov čerstvej špiny na karosérii auta, a tiež nedokonalostí po umývaní (biele šmuhy, čiary, zvyšky vtáčieho trusu alebo šampónu). FAST CLEANER, vďaka jeho úžasnej receptúre bez použitia silikónu , umožňuje udržiavať vaše auto bez prachu a odtlačkov prstov, umožňuje obnoviť farbu a predĺžiť trvácnosť vosku. Vďaka jeho jemnej „vodoodpudzujúcej“ technológii , dáva záruku dlhého trvania  hydrofóbnych javov na oknách a karosérii.

Používajte vždy ked potrebujete, vaše auto bude lesklé, čisté a chránené!


5,99€
Bez DPH: 4,99€
Dostupnosť: Skladom
  

Spoločnosť MA-FRA už od roku 1965 ponúka autokozmetiku ako pre bežných spotrebiteľov tak aj pre profesionálov v autoumyvárňach. Jej produkty pomáhajú zákazníkom riešiť ich každodenné problémy čo najjednoduchšie, najefektívnejšie a so zvýšeným ohľadom na životné prostredie. MA-FRA disponuje certifikátmi ISO 9001, ISO 14001 a reprezentuje pojmy ako vysoká kvalita, stála inovácia a vývoj, cenová dostupnosť, znalosť trhu a potrieb zákazníka, týmová práca, servis.

NEWSLETTER

Získajte najčerstvejšie autokozmetické novinky, zaregistrujte sa: